Zakládáme filmovou produkci

Zakládáme filmovou produkci Demopictures, která stála za vznikem filmu Podoba lásky (2013).

Od 1.2.2017 bude fungovat znovu založená filmová produkce Demopictures, která od svého vzniku v roce 2011 stála za realizací tří filmů (mezi nimi Podoba lásky nominovaná na Českého lva, řadou dokumentů a reklam). Webové stránky naleznete od ledna na adrese www.demopictures.eu. Něco o historii Demopictures (2011-2016)  Demopictures vzniklo roku 2011 jako obecně prospěšná společnost, která spolufinancovala absolventské filmy studentů z Filmové akademie Miroslava Ondříčka v Písku a umožňovala jim tak lépe rozvíjet jejich sny a představy. Po letech úspěšné spolupráce našeho týmu, došlo na podzim 2016 k transformaci skupiny Demopictures na veřejnou obchodní společnost, která se v současné době zaměřuje především na výrobu reklam, filmů, spotů, firemních prezentací a grafického designu. Naše společnost si zakládá na profesionálním přístupu k práci i ke klientům, užití neotřelých nápadů a spolupráci s mladými oceňovanými tvůrci. Náš tým čítá okolo dvaceti nadšených profesionálů, pro něž je práce především vášeň a zábava, proto věříme, že když si nás vyberete pro spolupráci, nebudete litovat.